СБУ блокувала виробництво та збут фальсифікованих паливно-мастильних матеріалів
На Чернігівщині співробітники СБ України спільно з Державною фіскальною службою під процесуальним керівництвом прокуратури блокували масштабне виробництво та реалізацію фальсифікованих паливно-мастильних матеріалів.
Оперативники спецслужби встановили, що приватний підприємець налагодив виробництво контрафактного пального на кількох нафтобазах регіону.
Перед завантаженням до автоцистерн ділок змішував бензин із сумішами та домішками, у тому числі забороненими до використання. Потім пальне, яке не відповідало стандартам якості, реалізовувалось через мережу автозаправних станцій в Київській та Чернігівській областях.
Під час проведення санкціонованих слідчих дій на території нафтобаз правоохоронці виявили майже три тисячі тонн фальсифікату. Орієнтовна вартість вилученого пального становить приблизно дев`яносто мільйонів гривень.
Наразі вилучені зразки паливно-мастильних матеріалів надіслані на експертизу.
У межах відкритого кримінального провадження за ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин протиправної діяльності.
Прес-група Управління СБ України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України
На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33
Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька
Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12
Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.
Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30
За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.