Владислав Атрошенко: Структурні підрозділи міської ради повинні бути готовими до роботи у режимі запровадження воєнного стану
Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко доручив всім керівникам структурних підрозділів міської ради ознайомитись із законодавством і бути готовим до роботи у режимі запровадження воєнного стану.
Як відомо, Чернігівська область увійшла до переліку областей, де у випадку збройної агресії вводиться воєнний стан. Про це йдеться у Законі України "Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні»", проголосованому вчора, 26 листопада, у Верховній Раді України.
Наразі міська рада працює у штатному режимі.
- Цікаві заяви були світової спільноти з приводу агресії Росії. Світова спільнота стурбована. І щойно пролунала заява Держдепу США про рекомендацію Україні вступити в прямі переговори з Росією. Це до відома. Це, очевидно те, чим треба було займаться, можливо, раніше, - сказав міський голова, - Я би хотів, щоб всі начальники управлінь прочитали законодавство у частині наших дій у частині Закону України "Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні»". Також керівникам відділів взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції, мобілізаційної, оборонної та спеціальної роботи та з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради, а також головам районних у місті Чернігові рад підготувати відповідні плани дій та інструкції для реагування.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Медицина без бар’єрів: для жінок із віддалених громад Чернігівщини забезпечено доступ до життєво важливого онкоскринінгу 10:21
Чернігівський медичний центр сучасної онкології продовжує реалізацію масштабної програми скринінгу раку молочної залози, орієнтованої на жінок із найвіддаленіших куточків нашої області. Нещодавно в межах цієї ініціативи безоплатне мамографічне обстеження пройшли близько 30 мешканок Менської громади.
Чернігівський спортсмен Валерій Власенко здобув «золото» і «бронзу» міжнародного турніру 10:19
З 09 до 15 березня в місті Владиславово (Польща) відбувся Міжнародний турнір з пара тенісу настільного серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями розумового і фізичного розвитку.
Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 10:17
Вчора вдень та сьогодні вночі ворог вкотре вдарив безпілотниками по Сновській громаді Корюківського району та по місту Новгород-Сіверський.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:33
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
17 березня: цей день в Україні і світі 09:30
День 1483 Російська агресія - Day 1483 Russian aggression