Упродовж минулих вихідних днів вогнеборці Чернігівщини ліквідували 13 пожеж, одну людину врятовано
Упродовж минулих вихідних днів на території Чернігівської області виникло 13 пожеж, з яких 12 у житловому секторі громадян. Причинами їх виникнення послужило порушення правил пожежної безпеки при експлуатації опалювальних печей і димарів, необережне поводження з вогнем, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електроустановок та електромереж.
24 листопада о 14:25 у м. Чернігові до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що по вул. Академіка Павлова, 19 виникла пожежа в одній із квартир 9-ти поверхового житлового будинку.
До місця пригоди за викликом прибуло чотири відділення пожежно-рятувальних підрозділів міста. На момент їх прибуття помешкання було заповнене токсичними продуктами горіння. Вогнеборці у апаратах захисту органів дихання і зору під час проведення розвідки виявили 89-річного чоловіка та врятували його з небезпечної зони.
Працівники бригади швидкої медичної допомоги госпіталізували постраждалого до Чернігівської обласної лікарні з опіками голови та тулуба II ступеня.
Рятувальники у складі 16 чоловік особового складу та 4 одиниць спеціальної техніки о 14:58 пожежу локалізували, а о 15:10 остаточно ліквідували.
Ймовірною причиною виникнення загоряння послужило коротке замикання електроприладів. Вогнем пошкоджені меблі та речі домашнього вжитку.
Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій закликають громадян слідкувати за справністю електричних приладів та не залишати їх без відповідного нагляду.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.
У Чернігові поліція працює на місці атаки рф по житловому району 11:11
Сьогодні вночі ворог вкотре атакував мирне населення Чернігова. Окупанти поцілили по житловому району в центрі міста. Попередньо відомо, що від удару постраждали троє чернігівців.
Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року 11:08
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.
8 грудня: цей день в Україні і світі 09:03
День 1383 Російська агресія - Day 1383 Russian aggression