Поліція викрила злодія, що викрав мопед у містянина
По допомогу до Прилуцького відділу поліції звернувся 62–річний місцевий житель. Чоловік розповів правоохоронцям, що залишив без нагляду мопед «Хонда» на кілька хвилин, а коли повернувся, то не виявив свого транспортного засобу.
На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група у повному складі. Поліцейські розпочали пошуки зниклого мопеда. Оперативники встановили свідків події та вилучили речові докази.
В ході проведення комплексу оперативно-розшукових заходів правоохоронці встановили особу, причетну до незаконного заволодіння транспортним засобом. Зловмисником виявився 21-річний непрацюючий прилучанин. Чоловік зізнався у скоєному та розповів, що мопед продав невідомому.
Лиходій раніше не мав проблем із законом. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом). Правопорушнику загрожує до 5 років позбавлення волі.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Посол Франції оглянув обласний центр ветеранів війни, в якому зробили ремонт за підтримки ACTED 14:11
Днями в межах робочого візиту Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки в Україні Гаель Весьєр разом із заступником голови ОДА Іваном Ващенком відвідали Чернігівський обласний центр ветеранів війни.
10 медалей у скарбничці Чернігівщини: підсумки Всеукраїнського турніру з боксу 13:40
З 07 до 14 червня у місті Корсунь-Шевченківський відбувся Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків та дівчат, який зібрав понад 250 найсильніших спортсменів з різних регіонів України.
Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за професіоналізм і самовіддану службу бійців спецпідрозділу КОРД 13:12
20 червня, 10-ту річницю створення підрозділу відзначають бійці Корпусу оперативно-раптової дії Національної поліції України. Володимир Тимошко привітав спецпризначенців та вручив їм заохочувальні відзнаки та подяки
Поліція Чернігівщини упродовж доби повернула батькам трьох зниклих дітей 12:41
19 червня до поліції надійшли повідомлення про зникнення трьох дітей: 4-річної дівчинки і 14-річного хлопця з Чернігова та 12-річної дівчинки з Борзни. На щастя, з дітьми все гаразд, їх оперативно розшукали.