Вогнеборці ліквідували пожежу житлового будинку
22 листопада о 06:45 до Служби порятунку "101" у Варвинському районі надійшло повідомлення про виникнення пожежі у житловому будинку в с. Гнідинці по вул. Довженка.
На місце пригоди оперативно було залучено відділення 11-го Державного пожежно-рятувального посту смт Варва. Вогнеборці о 07:12 пожежу локалізували, а о 10:20 остаточно ліквідували в ході чого врятували від знищення вогнем житловий будинок та розташовану поруч споруду господарського призначення.
Причиною виникнення пожежі послужило порушення правил пожежної безпеки при експлуатації господарем нагрівальної печі.
Вогнем частково знищено перекриття на площі 25 м. кв., пошкоджено перекриття та стіни житлового будинку. Загиблих та травмованих немає.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:07
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13
В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.
Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10
28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.
Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.
Безбар’єрність як стандарт: досвід закладів культури Чернігівщини 09:07
Про розвиток безбар’єрності в культурній сфері області говорили сьогодні на брифінгу в медіацентрі Чернігівської ОВА.