Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 грудня, 02:49:35

На UA: ЧЕРНІГІВ помінялися місцями ведучі телебачення та радіо

21.11.2018   12:18Агенцiя

Команда Чернігівського Суспільного до Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку влаштувала експеримент і провела ранкові ефіри в новому складі: місця радіоведучих зайняли колеги з телевізійної програми і навпаки — ранкове телешоу провели радійники.

Пішли на такий крок задля того, щоб перевірити готовність команди до роботи в нестандартних умовах. У майбутньому це сприятиме більш ефективній співпраці між двома командами, пояснили учасники експерименту.

"Насамперед мені самому було цікаво як це — працювати в радіостудії. Для телевізийника, як виявилося, нескладно працювати на радіо. Є, звичайно, своя специфіка, але менше переживаєш про те, в яку камеру подивитися, як ти виглядаєш у цю секунду, тощо", — розповів ведучий телевізійного ранкового шоу Гордій Єрмак.

Ідея такого кросстудійного ефіру виникла у кількох колег одночасно, тому вирішили не відкладати її на потім. На місцях лишилися по одному "господарю", а по двоє членів кожної команди змінили свої традиційні студії на сусідні.
"Під час ефіру ми налаштували зв’язок між командами — спілкувалися і з ведучими, і з гостями, бачили, що відбувається в іншій студії. Для нас це була своєрідна перевірка на універсальність, уміння адаптуватися до нових реалій, навіть якщо це потрібно всього на один день", — зазначив Андрій Соколов, ведучий ранкового шоу "Ранні пташки" на радіо "Чернігівська хвиля".

Нагадаємо, стратегія розвитку Суспільного передбачає максимальну конвергентність всіх платформ таким чином, щоб важлива за змістом інформація могла бути доступна людині протягом всього дня.

Останні новини Чернігівщини

Знищили понад 2 кілометри сіток

Знищили понад 2 кілометри сіток 13:06

Управлінням Державного агентства рибного господарства у Чернігівській області в черговий раз знищено заборонені знаряддя лову, які були вилучені під час викриття порушень Правил рибальства.Дев’ятого грудня Чернігівським рибоохоронним патрулем механічним шляхом знищено 98 одиниць заборонених знарядь лову, загальною довжиною 2 187 метрів, у тому числі: 77 од. сіток зяберних (одностінних), 19 од. сіток поріжних, одна сітка «рамка» та один ятір. «Кожного місяця проводяться заходи з утилізації заборонених знарядь лову, згідно яких судом прийнято рішення щодо конфіскації та знищення, а також вилучених згідно з актами безхазяйного майна», - прокоментував начальник Чернігівського рибоохоронного патруля Микола Каленюк. Чернігівський рибоохоронний патруль попереджає, що за використання заборонених знарядь лову передбачена адміністративна відповідальність за ч. 4 ст. 85 КУпАП. За незаконне зайняття рибним промислом, що завдало істотну шкоду, передбачена кримінальна відповідальність відповідно до ст. 249 ККУ.

Призначено нового командувача військ ОК

Призначено нового командувача військ ОК "Північ" 11:47

Командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-лейтенант Олександр Сирський представив особовому складу Чернігівського гарнізону нового командувача військ оперативного командування «Північ».

У справі щодо першого заступника голови Чернігівської обласної ради винесено постанову

У справі щодо першого заступника голови Чернігівської обласної ради винесено постанову 11:14

9 грудня 2019 року відбувся розгляд справи про притягнення Мельничука Валентина Васильовича до адміністративної відповідальності за ч. 4 ст. 172-6 КУпАП, за результатами якого провадження у справі закрито за відсутністю в діях особи складу адміністративного правопорушення.

Доходи місцевих бюджетів області – понад 5,9 мільярда гривень

Доходи місцевих бюджетів області – понад 5,9 мільярда гривень 11:05

Як повідомили в Департаменті фінансів Чернігівської облдержадміністрації, за січень-листопад цього року доходи місцевих бюджетів (без урахування трансфертів) склали понад 5,9 мільярда гривень.

У Ніжині відкрили Центр підтримки підприємництва

У Ніжині відкрили Центр підтримки підприємництва 10:26

У рамках реалізації Стратегії розвитку Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади 2027 на базі Ніжинського центру надання адміністративних послуг відкрили центр підтримки підприємництва.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини