Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 серпня, 09:06:18

На UA: ЧЕРНІГІВ помінялися місцями ведучі телебачення та радіо

21.11.2018   12:18Агенцiя

Команда Чернігівського Суспільного до Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку влаштувала експеримент і провела ранкові ефіри в новому складі: місця радіоведучих зайняли колеги з телевізійної програми і навпаки — ранкове телешоу провели радійники.

Пішли на такий крок задля того, щоб перевірити готовність команди до роботи в нестандартних умовах. У майбутньому це сприятиме більш ефективній співпраці між двома командами, пояснили учасники експерименту.

"Насамперед мені самому було цікаво як це — працювати в радіостудії. Для телевізийника, як виявилося, нескладно працювати на радіо. Є, звичайно, своя специфіка, але менше переживаєш про те, в яку камеру подивитися, як ти виглядаєш у цю секунду, тощо", — розповів ведучий телевізійного ранкового шоу Гордій Єрмак.

Ідея такого кросстудійного ефіру виникла у кількох колег одночасно, тому вирішили не відкладати її на потім. На місцях лишилися по одному "господарю", а по двоє членів кожної команди змінили свої традиційні студії на сусідні.
"Під час ефіру ми налаштували зв’язок між командами — спілкувалися і з ведучими, і з гостями, бачили, що відбувається в іншій студії. Для нас це була своєрідна перевірка на універсальність, уміння адаптуватися до нових реалій, навіть якщо це потрібно всього на один день", — зазначив Андрій Соколов, ведучий ранкового шоу "Ранні пташки" на радіо "Чернігівська хвиля".

Нагадаємо, стратегія розвитку Суспільного передбачає максимальну конвергентність всіх платформ таким чином, щоб важлива за змістом інформація могла бути доступна людині протягом всього дня.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 09:00

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:46

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 13 серпня до 8:00 14 серпня 2020 року.

Погашення заборгованості з єдиного внеску обговорили під час зустрічі

Погашення заборгованості з єдиного внеску обговорили під час зустрічі 08:42

Питанням заборгованості зі сплати єдиного внеску була присвячена зустріч начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмили Слотюк та заступника начальника Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції - начальника Управління забезпечення примусового виконання рішень у Чернігівській області Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Ігора Бондарева. Керівники обговорили проблемні питання погашення заборгованості з ЄСВ в частині фізичних осіб-підприємців та самозайнятих осіб.

Суд підтримав позицію прокурора щодо необхідності відшкодування 76 тисяч гривень за несвоєчасне виконання зобов’язань

Суд підтримав позицію прокурора щодо необхідності відшкодування 76 тисяч гривень за несвоєчасне виконання зобов’язань 08:25

Реалізуючи функцію представництва інтересів держави в суді, прокуратурою області виявлено недобросовісного забудовника, що намагався ухилитися від сплати до місцевого бюджету 700 тис. грн пайового внеску у створення та розвиток інфраструктури населеного пункту.

Поліцейські розшукали зниклу бабусю

Поліцейські розшукали зниклу бабусю 08:13

Співробітники Талалаївської поліції знайшли 91-річну мешканку району, яка зникла безвісти.