Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 лютого, 12:27:41

Демографічна ситуація в Чернігівській області в січні–вересні 2018 року. ДОВІДКА

21.11.2018   11:57Агенцiя

На 1 жовтня 2018 року чисельність наявного населення Чернігівської області, за оцінкою, становила 1010,2 тис. осіб. З початку року кількість жителів зменшилася на 9,9 тис. осіб.

У січні–вересні 2018 року на Чернігівщині з’явився на світ 5241 малюк (2719 хлопчиків та 2522 дівчинки). Дві третини дітей народилися в міських родинах. На кожну тисячу населення припадало 6,9 новонароджених.

У межах області показник народжуваності коливався від 5,5‰ в м.Н.-Сіверському, Прилуцькому та Срібнянському районах до 8,1‰ в Бобровицькому районі.

Майже половина жінок (48%) народили первістків, понад третину (37%) – стали мамами вдруге, а кожна сьома жінка народила третю й більше дитину. Середній вік матері на час народження дитини склав 28 років. Частка малюків, народжених жінками, які не перебували в зареєстрованому шлюбі, становила 23%.

З початку року в області померли 14224 особи (6752 чоловіки та 7472 жінки). Рівень смертності становив 18,7 померлих у розрахунку на 1000 наявного населення. Середній вік померлих чоловіків – 66 років, жінок – 78 років.


Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21

5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.

6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46

День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression

На Чернігівщині викрито схему викрадення та збуту пального, призначеного для потреб оборони 17:27

Спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу УСР в Чернігівській області та ГВЗВВБ «Центр» ДПС України викрито схему незаконного викрадення палива, яке належало одному з прикордонних підрозділів Чернігівської області.