Фіскальними органами області опрацьовано більше 124 тисяч звернень платників щодо отримання послуг
У січні – жовтні поточного року до органів фіскальної служби області надійшло понад 124 тис. звернень від платників щодо отримання адміністративних, консультативних та інформаційних послуг.
Із загальної кількості адміністративних послуг – 90 відсотків (112 тис.) надано через Центри обслуговування платників. Найбільш затребуваною була послуга видачі картки платника податків. ЇЇ отримали близько 44 тис. осіб. На другому місці - видача відомостей про суми виплачених доходів та утриманих податків – понад 42 тисячі.
Також, значну кількість було надано послуг: надання витягу з реєстру платників єдиного податку - майже 8 тис., реєстрація книг обліку розрахункових операцій, реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку, реєстрація платника єдиного податку – більше ніж по 6 тис., видача довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету – понад 3 тис., видача ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями – більше 2 тис., видача ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами – майже 2 тисячі.
Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Увага! Погіршення погодних умов! 18:25
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.
Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19
Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.
У Прилуцькій лікарні триває ремонт відділення реабілітації за кошти Enabel 17:18
У реабілітаційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні триває ремонт за кошти Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 13:15
В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».
Інклюзія в дії: ресурсні простори Сновського ліцею 12:45
У закладах освіти області послідовно впроваджуються заходи для розвитку інклюзивного середовища та надання психолого-педагогічної підтримки.