Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 жовтня, 12:16:24

Обласна рада продовжує співпрацю з представництвом ПРООН на Чернігівщині

20.11.2018   14:40Агенцiя

19 листопада, відбулася чергова зустріч голови обласної ради Ігоря Вдовенка та регіонального координатора ПРООН з досягнення Цілей сталого розвитку на Чернігівщині Ніною Подколзіною.

Під час спілкування учасники заходу визначились із подальшими напрямами співпраці та проаналізували можливості реалізації нових спільних ініціатив. Окрім того, у зв’язку із активізацією діяльності осередку ПРООН у нашій області виникла необхідність пошуку відповідного приміщення для розміщення офісу представництва. Ігор Вдовенко та Ніна Подколзіна обговорили варіанти об’єктів, які можуть бути передані в оренду для потреб регіонального представництва ПРООН.

Очільник найвищого представницького органу Чернігівщини дав доручення виконавчому апарату та управлінню комунального майна обласної ради до наступної зустрічі із регіональним координатором ПРООН з досягнення Цілей сталого розвитку на Чернігівщині підготувати пропозиції щодо можливого розміщення офісу організації та узгодити всі юридичні та організаційні питання.

Варто відзначити, що обласна рада вже не один рік поспіль співпрацює із представниками цієї впливової міжнародної організації. Налагодження ефективного діалогу дозволило успішно реалізувати низку спільних соціально важливих інфраструктурних проектів.

Разом із тим, представницький орган Чернігівщини є однією зі сторін-підписантів Меморандуму про взаєморозуміння щодо сталого розвитку між Програмою розвитку ООН та обласною радою і обласною державною адміністрацією, який було укладено у листопаді минулого року після завершення дії попереднього документу.


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

"Джинса" у друкованих ЗМІ на Чернігівщини: немарковані матеріали та двозначні рубрики 11:32

ОПОРА проаналізувала чернігівські газети, які виходили друком в жовтні 2020 року. Ознаки прихованої політичної реклами зафіксованов11 публікаціях, а матеріали з ознаками «джинси» - в п’яти з восьми друкованих видань.

Обласний філармонійний центр підсвічується

Обласний філармонійний центр підсвічується 11:21

Будівля Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм стає яскравішою.

Як під час сезону полювання зменшити ризики небезпечних захворювань?

Як під час сезону полювання зменшити ризики небезпечних захворювань? 11:14

Напередодні відкриття сезону полювання на копитних звірів (дикого кабана, козу, косулю), який розпочнеться на Чернігівщині 24 жовтня, Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області попереджає про зростання ризику занесення з дикої фауни у населені пункти області, в тому числі і в господарства усіх форм власності, особливо небезпечних хвороб тварин.

"День тиші" перед місцевими виборами-2020: що це значить і чого не можна робити 11:04

Цього дня дозволено тільки поширення інформації про вибори, заклики брати участь у них і роз'яснення порядку голосування.