Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 10 лютого, 05:40:11

За закінчений замах на вбивство судитимуть 32-річного чоловіка

20.11.2018   08:43Агенцiя

За належного процесуального керівництва прокуратури Чернігівської області завершено досудове розслідування стосовно 32-річного чоловіка, обвинуваченого у закінченому замаху на умисне протиправне заподіяння смерті іншій особі, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України.

Подія трапилась цьогоріч, 25 червня, у будинку обвинуваченого.
Встановлено, що, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, знаходячись на сходовому майданчику в під’їзді будинку, чоловік наніс потерпілому декілька ножових поранень.

Під час інциденту, що виник на грунті особистих неприязних відносин та ревнощів, потерпілому нанесено тілесні ушкодження, кожне з яких відноситься до категорії тяжких тілесних ушкоджень за ознакою небезпеки для життя.

Відтак, обвинувачений виконав усі дії, які вважав необхідними для доведення злочину до кінця, однак у зв’язку із своєчасним наданням медичної допомоги потерпілому, останній залишився живим.
Наразі обвинувальний акт направлено до суду.


Довідково: за вчинене зловмиснику загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до 10 років.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

 Британські партнери передали 9 генераторів для прийомних родин та дитячого будинку сімейного типу Чернігівщини

Британські партнери передали 9 генераторів для прийомних родин та дитячого будинку сімейного типу Чернігівщини 16:58

Дев’ять генераторів різної потужності поїхали сьогодні до родин із Менської, Сосницької, Корюківської, Понорницької, Семенівської та Киїнської громад.

Платники Чернігівщини сплатили у січні 2026 року 2,2 млрд гривень податків та 1,2 млрд гривень єдиного внеску 16:56

Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.

Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу

Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу 12:23

Уночі агресор вдарив по Новгороду-Сіверському «геранями».

На вул. Оборонців Чернігова частково обмежать рух транспорту 11:36

З 09:00 10 лютого 2026 року до 13:00 13 лютого 2026 року у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вул. Оборонців Чернігова поблизу перехрестя з вул. Гетьмана Полуботка буде перекрито одну смугу руху в напрямку від «П’яти кутів» до вул. Шевченка.

Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника

Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника 10:51

Поліцейські відділення № 1 (селище Козелець) Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 35-річного чоловіка, причетного до пограбування 73-річної пенсіонерки в селищі Козелець Чернігівського району. За фактом грабежу поліція розслідує кримінальне провадження.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини