Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 серпня, 11:46:26

Чернігівський апеляційний суд відвідали студенти-правники

17.11.2018   09:56Агенцiя

Чернігівський апеляційний суд вкотре відкрив свої двері майбутнім юристам.

14 листопада заступник голови суду Валерій Заболотний провів зустріч зі студентами Академії Державної пенітенціарної служби України.

Він наголосив, що проведення подібних заходів стало для апеляційного суду доброю традицією, адже обов’язок виховання майбутньої правової інтелігенції покладено не лише на навчальні заклади, а й на органи державної влади.

Молодь мала можливість з перших уст дізнатися про особливості суддівської професії. Зокрема, Валерій Заболотний детально розповів про розгляд кримінальних проваджень в суді апеляційної інстанції.

В цілому, зустріч вийшла цікавою та змістовною.

Чернігівський апеляційний суд висловлює вдячність колишньому очільнику суду, судді у відставці Садігу Тагієву, який наразі займається викладацькою діяльністю, за сприяння в проведенні зустрічі.

Подібні заходи організовуватимуться й надалі, аби сприяти підвищенню рівня правової культури молоді та зміцненню авторитету судової гілки влади.
 

Останні новини Чернігівщини

9 серпня - День будівельника

9 серпня - День будівельника 09:01

У деяких пострадянських країнах святкується у другу неділю серпня. Свято День будівельника вперше встановлене за Хрущова 6 вересня 1955. Є традиційним у календарі працівників будівельних галузей. Популярні святкові заходи мають щорічний характер.

До Дня будівельника. ДОВІДКА

До Дня будівельника. ДОВІДКА 14:25

Середньооблікова кількість штатних працівників у будівництві Чернігівщини з початку року становила 3,5 тис. осіб.

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям?

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям? 13:53

В сучасних умовах проходження військової служби рівень підготовки зв’язківців кожного року значно покращується. Це обумовлено в першу чергу оснащенням новітніх засобів зв’язку, таких як «Harris», що використовуються для зв'язку на великих відстанях, «Motorola» та інших.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини