Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 14:58:51

Панібратство, яке обернулося тяжкими наслідками

17.11.2018   08:41

Чернігівською місцевою прокуратурою закінчено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт відносно мешканця Борзнянського р-н. Чернігівської області, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 КК України (умисне спричинення тяжких тілесних ушкоджень).

Досудовим розслідуванням встановлено, що 25.07.2018, близько 16 год.30 хв., чоловік, 1981 року народження, який починаючи з 1996 року 4 рази засуджувався за вчинення злочинів, останній раз у 2006 році до 14 років позбавлення волі за умисне вбивство вчинене за обтяжуючих обставин, знаходячись біля одного з будинків по вул. Кленовій у м. Чернігові, в ході сварки з потерпілим, 1971 року народження, наніс останньому один удар лезом ножа в область тулуба, чим спричинив останньому тяжкі тілесні ушкодження за ознакою небезпеки для життя в момент їх заподіяння.

Якщо суд визнає обвинуваченого винним у вчиненні інкримінованого йому кримінальному правопорушенні, крім 8 років позбавлення волі, йому доведеться ще сплатити 5094,00 грн. за позовом прокурора, пред’явленого в інтересах лікарні, та  13698 грн. витрат на залучення експертів.


Чернігівська місцева прокуратура

Останні новини Чернігівщини

 «Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу

«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10

До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.

російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині

російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08

Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:01

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові 11:58

З 30 березня до 04 квітня у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших.

Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині

Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині 11:57

З 28 до 29 березня у Словаччині відбувся Континентальний кубок з лижних гонок SLAVIC CUP (міжнародні змагання FIS).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини