Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 червня, 19:26:21

Онлайн тестування допоможе обрати професію

16.11.2018   09:09Агенцiя

Одним з найважливіших рішень у житті людини є вибір професії.

«Чітке уявлення про себе та свої можливості дасть змогу уникнути багатьох помилок під час вибору трудової діяльності та планування професійної кар’єри», - кажуть у службі зайнятості та пропонують скористатися веб-базованою платформою для онлайн профорієнтаційного консультування «Моя професія: консультаційна мережа»(http://myprofession.com.ua/), яку наразі активно презентують школярам області.

За словами директора Чернігівського обласного центру зайнятості Лідії Падалки, створена вона з метою безкоштовного надання послуг з профорієнтації у дистанційному режимі, тобто без відвідування центру зайнятості.

Скористатися нею може кожен, у кого є потреба у виборі або зміні професії, оцінці власних здібностей та навичок.

Отже, проходьте тестування та дізнайтеся про себе більше! Це допоможе зробити ваш вибір максимально обдуманим, усвідомленим таобгрунтовамним.
                                                                       

Світлана Шеремет

Останні новини Чернігівщини

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47

За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40

Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.

Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18

13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.

Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34

Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.

Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11

Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини