Упродовж доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 6 пожеж
Вогнеборцями Управління ДСНС України у Чернігівській області упродовж минулої доби ліквідовано 6 пожеж на території Козелецького, Ічнянського, Чернігівського районів, міст Новгород-Сіверський та Чернігів, з яких 5 виникло у житловому секторі громадян та 1 на транспорті.
У 3 випадках причинами їх виникнення послужило порушення правил монтажу та експлуатації нагрівальних печей і димарів, ще у 3 випадках - підпал, необережне поводження з вогнем та несправність електричної системи автомобіля.
Вогнем пошкоджено 5 будівель та легковий автомобіль.
Слід зазначити, що з початку року на Чернігівщині виникло 1972 пожежі, під час яких загинуло 53 особи, ще 23 отримали травми.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15
Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.
Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10
10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.