Відсутність проявів гендерної дискримінації в рекламі – важливий критерій демократичності і зрілості суспільства
Про це говорили днями на семінарі «Попередження проявів сексистської реклами: інструменти місцевих органів влади та взаємодія із громадянським суспільством» у Чернігові.

Мета семінару – усунення в засобах масової інформації, зокрема в рекламі, дискримінаційних стереотипів щодо ролі жінок та чоловіків.
Це вже одинадцятий семінар, який проводиться за ініціативи Міністерства соціальної політики в партнерстві з Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні та Індустріальним Гендерним Комітетом з Реклами.
Долучилася до участі у заході директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації Ніна Лемеш.
Охоче поділилася досвідом у попередженні проявів дискримінаційних практик у рекламі головний спеціаліст Департаменту гендерного розвитку та проблем протидії торгівлі людьми Мінісоцполітики України Світлана Ліщинська.
Учасники семінару ознайомилися з роботою Експертної ради з питань запобігання та протидії дискримінації за ознакою статі. Вона діє при Мінсоцполітики та Індустріальному Гендерному Комітеті з Реклами, який проводить експертизу реклами.
Варто зазначити, у своїй діяльності Гендерний комітет керується Стандартом недискримінаційної реклами за ознакою статі. Даний Стандарт створює механізм саморегулювання ринку реклами. Основна його мета – підвищення соціальної відповідальності бізнесу, формування культури маркетингових відносин, а також попередження розповсюдження дискримінаційних практик засобами масової комунікації. Загальна вимога – дотримання принципу недискримінації в рекламі.
За інформацією Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).