Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 8 січня, 14:15:41

Вогнеборці ліквідували загоряння багатоквартирного житлового будинку

08.11.2018   07:19

6 листопада о 17:42 до Служби порятунку "101" у м. Носівка надійшло повідомлення про пожежу в одній з квартир одноповерхового 8-ми квартирного житлового будинку, що по вул. Ніжинський шлях, 4.

За викликом до місця події оперативно прибуло відділення 17-ої Державної пожежно-рятувальної частини УДСНС України у Чернігівській області у складі 6 чоловік особового складу та 2 одиниць спеціальної техніки.
Професійними діями вогнеборців пожежу о 17:47 було локалізовано, а о 18:40 остаточно ліквідовано, в ході чого не допущено розповсюдження вогню на сусідські квартири.

Ймовірною причиною виникнення пожежі послужило коротке замикання електромережі. Вогнем пошкоджено внутрішнє облицювання стін та майно господарів.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Поліція працює на місці ДТП у Ніжинському районі 10:40

Сьогодні ввечері до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на автодорозі поблизу села Лихачів Ніжинського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 11 осіб постраждали.

8 січня: цей день в Україні і світі

8 січня: цей день в Україні і світі 08:31

День 1415 Російська агресія - Day 1415 Russian aggression

Увага! Погіршення погодних умов!

Увага! Погіршення погодних умов! 18:25

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.

Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19

Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини