Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 00:33:33

За втручання прокурора у 4 рази збільшено орендну плату за використання 113 га земель водного фонду

06.11.2018   08:46

Прокуратурою області до господарського суду заявлено позов про визнання недійсним договору оренди земельної ділянки водного фонду з розташованим на ній водним об’єктом.

Як встановлено, ще в 2005 році господарюючому суб’єкту на території Трисвятськослобідської сільської ради Чернігівського району надано в оренду земельну ділянку водного фонду загальною площею майже 113 га з розташованим на ній водним об’єктом площею 77,7 га для рибогосподарських потреб.

Приводом для звернення прокуратури до суду стало надання земельної ділянки водного фонду товариству згідно договору оренди від 09.11.2005 без проведення нормативно-грошової оцінки, внаслідок чого невірно розраховано розмір орендної плати, що зумовило недоотримання бюджетом коштів. 
   
Справа неодноразово розглядалася судами різних інстанцій.
   
Під час судового розгляду справи, за активної позиції прокурора відповідачем проведено нормативно-грошову оцінку земельної ділянки, яка склала майже 1,3 млн грн., з подальшим її затвердженням на сесії Чернігівської районної ради.

Як результат, до договору оренди земельної ділянки внесено відповідні зміни в частині нормативно грошової оцінки земельної ділянки та розміру орендної плати, який збільшено більш ніж в чотири рази.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Начальник управління охорони здоров'я Чернігова захворів на коронавірус

Начальник управління охорони здоров'я Чернігова захворів на коронавірус 16:25

У начальника управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради Владислава Кухаря виявили COVID-19. Цю інформацію він підтвердив особисто.

У Чернігівській області зафіксовано +42 нових випадків захворювання COVID-19

У Чернігівській області зафіксовано +42 нових випадків захворювання COVID-19 15:48

За інформацією Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину 12 серпня в області виявлено 42 нових випадків COVID-19.

Проєкт EMERGENCY на Чернігівщині: від модернізованих приймальних відділень до нової якості медичних послуг

Проєкт EMERGENCY на Чернігівщині: від модернізованих приймальних відділень до нової якості медичних послуг 12:02

11 серпня за участі першого заступника голови Чернігівської ОДА Віталія Загайного, заступниці голови Чернігівської ОДА Наталії Романової та представників дев’яти опорних лікарень області відбулась селекторна нарада з питань реалізації проєкту EMERGENCY. У обговоренні також взяли участь представники підрядних організацій.

Чергова спроба підкупити прикордонника закінчилася кримінальною справою

Чергова спроба підкупити прикордонника закінчилася кримінальною справою 11:51

Чергова спроба втягнути персонал Чернігівського прикордонного загону Державної прикордонної служби України до корупційних дій закінчилася порушенням кримінальної справи.

Зупинкові павільйони – не сміттєві полігони

Зупинкові павільйони – не сміттєві полігони 11:30

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області неодноразово підіймала питання стосовно недотримання жителями та гостями області закону про поводження з відходами на території дорожнього господарства.