Поліція розслідує обставини загибелі школярки на залізничній станції Носівка
Дівчину насмерть збив електропотяг, коли вона переходила колію, поспішаючи на автобус.
Увечері 3 листопада до поліції надійшло повідомлення, що в м. Носівка на залізничній станції "Носівка" електропотяг сполученням Ніжин-Київ, який рухався зі сторони Ніжина, збив 16-річну жительку Носівки.
Учениця місцевої школи-гімназії від отриманих травм померла на місці. Зі слів очевидців, дівчина вийшла з електрички Київ-Конотоп та поспішала до маршрутного автобуса. Але через неуважність під час переходу колії не помітила електропотяг, який рухався в напрямку Києва.
Тіло направлено на судмедекспертизу.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 276 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного транспорту, якщо вони спричинили загибель людей) - карається позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04
Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.
25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23
День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.