Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 12:04:23

На розі вулиць Войкова та 1-ї Гвардійської армії будівництво буде припинено

25.07.2012   16:05

Прокуратура подала позов проти забудови ділянки на розі вулиць Войкова та 1-ї Гвардійської армії в м. Чернігові

Прокуратура Чернігівської області звернулася до Господарського суду з позовом про визнання недійсними актів органів місцевого самоврядування щодо оренди земельної ділянки на розі вулиць Войкова та 1-ї Гвардійської армії в м. Чернігові та припинення права на її користування. Для забезпечення позову ініційовано зупинення будівельних робіт.

Нагадаємо, що на розі вулиць Войкова та 1-ї Гвардійської армії одна з торгівельних мереж почала роботи з будівництва магазину.

Прокурорською перевіркою встановлено, що забудовник не мав права на користування земельною ділянкою.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн  у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради 11:15

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово - господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (далі – Відділ освіти) за період з 01.02.2017 по 30.11.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 747,4 тис. грн.

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства 11:01

З 20 по 27 лютого Чернігівським рибоохоронним патрулем вилучено 96 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 92 од. заборонених знарядь лову

"Математика важлива" - всеукраїнська конференція освітян у Чернігові 10:35

Педагоги з одинадцяти областей України зібралися в Чернігові для участі у науково-практичній STEM-конференції «Математика важлива».

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії 10:15

27 лютого на черговій 52 сесії Чернігівської міської ради 7 скликання депутати прийняли звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік.