Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 жовтня, 19:07:53

Чернігівщина – шоста в Україні за кількістю підписаних декларацій з лікарями

05.11.2018   08:25Агенцiя

За підсумками першої хвилі підписання декларацій лікарів із пацієнтами Чернігівщина посіла 6-те місце у загальноукраїнському рейтингу.

Про це у програмі "Прайм-вечір.Акценти" на «Українському  радіо- Чернігівській хвилі» розповіла заступник головного лікаря з поліклінічної роботи Чернігівської міської лікарні № 3 Олена Мойсієнко.

«Станом на 1 листопада декларації на медичне обслуговування сімейними лікарями, терапевтами та педіатрами підписали 600 тисяч 832  жителя області - це свідчить про високу активність пацієнтів, які визначитися  із тими лікарями, що будуть обслуговувати всію їхню родину. І якщо на початку кампанії (з 1-го квітня нинішнього року) Чернігівщина посідала передостаннє місце, то нині  ми знаходимося  на верхніх позиціях у цьому рейтингу».
     
Олена Мойсієнко  каже: Міністерство охорони здоров’я України  не встановило граничні терміни підписання декларацій.
 
«Втім, зволікати не варто, адже вже з 2019-го року заклади первинної ланки – поліклініки та амбулаторії, що не набрали необхідної кількості  пацієнтів, не будуть мати доступу до державної субвенції. Нині ж заклади, які добре спрацювали у цьому напрямку, з 1-го жовтня отримують фінансування безпосередньо з Національної Служби здоров’я. Наприклад, поліклініка Чернігівської міської лікарні №3 до початку підписної кампанії отримувала 500 тисяч гривень на рік на первинну ланку. Тепер лише за перший місяць роботи в нових умовах сума на  потреби «первинки» збільшилася до 747-ми тисяч гривень. А це означає, що ми не тільки маємо можливість оновити діагностичне обладнання, а і якісніше надавати послуги нашим пацієнтам, причому, розширивши перелік безкоштовних послуг – загальний аналіз крові, визначення рівня цукру крові та холестерину, ліпідних показників, аналіз сечі, ЕКГ, тропонінові тести, тести на вагітність та швидкі тести на визначення наявності інфаркту міокарда», - сказала Олена Мойсієнко.

Останні новини Чернігівщини

В'ячеслав Чаус у Ніжині говорив про авіацію, зброю та національний спротив

В'ячеслав Чаус у Ніжині говорив про авіацію, зброю та національний спротив 18:06

Улітку цього року набрав чинності Закон України «Про основи національного спротиву», що вводиться в дію з 1 січня 2022 року.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 13:17

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою. На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

 З 1 листопада 2021 року на Чернігівщині діє заборона на лов водних біоресурсів на зимувальних ямах

З 1 листопада 2021 року на Чернігівщині діє заборона на лов водних біоресурсів на зимувальних ямах 10:16

З метою створення сприятливих умов для зимівлі водних біоресурсів, їх охорони, відтворення та раціонального використання, відповідно до наказу Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Чернігівській області від 18.10.2021 № 134-од, з 1 листопада 2021 року до початку весняно - літньої заборони, забороняється будь-який вилов водних біоресурсів на зимувальних ямах в осінньо-зимовий період 2021 – 2022 років.

Чернігівські сапери ДСНС знищили ручну гранату Міллса

Чернігівські сапери ДСНС знищили ручну гранату Міллса 10:08

25 жовтня о 10:57 до Служби порятунку "101" у Ніжинському районі надійшло повідомлення про те, що на території автокооперативу "Авіатор" по вул. Брюховця, 22 в м. Ніжині виявлено металевий предмет, схожий на вибухонебезпечний. На нього натрапили місцеві мешканці під час проведення земляних робіт біля власних гаражів.

 Прокуратура відреагувала на самовільне зайняття земельних ділянок прибережної захисної смуги

Прокуратура відреагувала на самовільне зайняття земельних ділянок прибережної захисної смуги 10:04

Чернігівською окружною прокуратурою в інтересах держави в особі Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району внесено позовну заяву до Чернігівського районного суду до приватних осіб про знесення самочинного будівництва та звільнення самовільно зайнятих земельних ділянок.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини