Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 травня, 09:41:56

"Мережа Безпеки" в черговий раз допомогла поліцейським вирахувати зловмисника

05.11.2018   07:35

Оперативники кримінальної поліції Чернігівського відділу за допомогою розумних відеокамер затримали викрадача автомобіля.

До Чернігівського відділу поліції надійшла заява від чернігівця, що з подвір’я приватного підприємства невідомий зловмисник скоїв крадіжку його не працюючого автомобіля "Opel".

На місце пригоди одразу прибула слідчо-оперативна група поліції.

Оперативники почали з’ясовувати обставини викрадення, встановлювати свідків та очевидців даного кримінального правопорушення. 

Розкрити злочин правоохоронцям допомогли «розумні» камери, встановлені у містах і на трасах Чернігівської області в рамках проекту «Мережа Безпеки».

Проаналізувавши дані з камер поліцейські вийшли на слід зловмисника і затримали його. Ним виявився 18-річний мешканець Чернігова. Останній в скоєному зізнався та надав правдиві свідчення. Викрадений автомобіль вилучено.

За даним фактом відкрите кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка) - карається позбавленням волі на строк від 3 до 6 років.

Триває досудове розслідування.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27

Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16

Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини