Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 21:56:15

Майже сім тисяч працівників соціальної сфери області 4 листопада відзначатимуть своє професійне свято

03.11.2018   10:50Агенцiя

— Сфера нашої діяльності досить різноманітна, адже маємо забезпечити реалізацію державної політики стосовно соціального захисту населення. Це питання реабілітації та різного роду адаптації, проблеми працевлаштування та виплати заробітної плати, реалізація пільг і отримання адресних допомог, житлових субсидій, соціальна підтримка та надання відповідних послуг вразливим верствам населення тощо, — каже директор Департаменту соціального захисту населення Чернігівської ОДА Олег Русін.

До слова, до органів соціального захисту входять 27 управлінь різного рівня підпорядкування. Також діє мережа центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

У підпорядкуванні Департаменту — обласний центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат, обласний ЦСССДМ, обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, обласний центр соціально-психологічної допомоги. Також послуги надають 4 центри комплексної реабілітації дітей з інвалідністю, 9 будинків-інтернатів та 38 установ соціального обслуговування. До речі, працівники останніх надають соціальні послуги майже 42 тисячам громадян. При цьому навантаження на одного соцробітника на Чернігівщині становить 10 осіб при нормативному показнику для сільської місцевості — 6.

Варто зазначити, що у центрах комплексної реабілітації дітей з інвалідністю щороку отримують послуги понад 1,5 тисячі дітей. Такі центри знаходяться у Чернігові, Ніжині та Прилуках, а також у Козелецькому районі.

Серед інтернатних установ — два геріатричні пансіонати, розраховані на 815 ліжко-місць (наразі в них проживає 575 осіб), та шість психоневрологічних інтернатів на 1030 ліжко-місць. Функціонує дитячий будинок-інтернат для дітей з вадами фізичного, розумового розвитку та психічними розладами на 130 ліжко-місць.

Вчасні перерахунки та виплати пенсій в області забезпечують майже 800 працівників управлінь Пенсійного фонду.

Серед установ соціальної сфери важливе місце посідають служба зайнятості, Управління Держпраці, служби у справах дітей, відділення фондів соціального захисту інвалідів та соціального страхування.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 89 нових випадків COVID-19

Виявлено 89 нових випадків COVID-19 21:34

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 13 квітня в області зафіксовано 89 нових випадків COVID-19.

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною 16:58

13 квітня у Чернігові почали робити щеплення вакциною китайського виробництва CoronaVac. Як відомо, до міста привезли 3400 доз цього препарату для ефективної боротьби із коронавірусною інфекцією.

Конкурси на посади державної служби відновлено

Конкурси на посади державної служби відновлено 16:50

Ці та інші питання державної служби розглядалися 13 квітня 2021 року під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Законодавство у сфері державної служби: існуючі процедури та новели» в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма 16:16

Фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді направила звернення до голови обласної ради з пропозицією зміцнення контрольних функцій в облраді через посилення діяльності депутатських фракцій, що не брали участь у формуванні керівного складу облради, в сферах свободи слова, протидії корупції і бюджетної політики.

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини