Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 січня, 18:44:33

Чернігівський рибоохоронний патруль викрив правопорушення зі збитками 10,8 тис.грн.

03.11.2018   10:20

У правопорушників вилучено сітку «бредень» та рибу в кількості: карась сріблястий – 3 шт., щука – 31 шт., лин – 1 шт., плітка – 2 шт.

Чернігівським рибоохоронним патрулем спільно з працівниками Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, в ході рибоохоронного рейду водоймами Куликівського району 01.11.2018, на озері поблизу с. Авдіївка затримано двох чоловіків,  які здійснювали лов водних біоресурсів забороненим знаряддям лову риби – сіткою «бредень».

Чоловіки виявились мешканцями смт. Куликівка. 

Збитки завдані рибному господарству по даному факту склали 10880 грн.

Складені протоколи про адміністративне правопорушення будуть направлені до Куликівського районного суду для притягнення правопорушників до відповідальності згідно чинного законодавства.

Останні новини Чернігівщини

 Власна справа, народжена з мрії та досвіду…

Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08

Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.

Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06

Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.

Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.

У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34

Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини