Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 травня, 23:14:01

Наслідки вибухів боєприпасів на Ічнянщині допомагали ліквідовувати безробітні

03.11.2018   09:45

Надзвичайна ситуація, що сталася 9 жовтня цього року внаслідок пожежі боєприпасів на території 6-го арсеналу ЗСУ біля селища Дружба, що на Ічнянщині, спричинила руйнування та пошкодження будівель на чималій території району.

Ліквідація наслідків вибухів триває й досі. Наразі в постраждалих населених пунктах продовжуються відновлювальні роботи. Участь у них взяли і безробітні.

За словами директора Ічнянської районної філії обласного центру зайнятості Івана Шевченка, між службою зайнятості та комунальним підприємством «Ічнянське виробниче управління житлово-комунального господарства» укладено договір на організацію громадських робіт, а саме: впорядкування міста з метою ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Відновлювати довелося пошкоджені та зруйновані житлові будинки, споруди, об’єкти соціальної сфери і життєзабезпечення та й саму територію міста. Безробітні замінювали віконні рами, склили вікна, відновлювали огорожі, прибирали територію, фарбували паркани, вікна, двері, білили стіни.

До речі, за направленням служби зайнятості участь у цих роботах взяли 16 безробітних з Городні, Іржавця, Крупичполя та Вільшани.

 
Чернігівський обласний центр зайнятості

Останні новини Чернігівщини

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25

Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.

 Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії

Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04

В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.

4 травня: цей день в Україні і світі

4 травня: цей день в Україні і світі 09:59

День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини