Три багатодітні родини Срібнянщини отримали подарунки
У рамках реалізації Комплексної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2020 року три багатодітні сім’ї із Срібнянського району, в яких виховується по п’ятеро дітей, отримали двох’ярусні ліжка з матрацами. Покупки здійснені за кошти обласного бюджету.
Відтак, обновки з’явилися у родин Слободенюків та Войтюків із села Горобіївка, а також у сім’ї Гавриленків із села Савинці.
Нові меблі родинам передали вчора, 1 листопада, голова Срібнянської райдержадміністрації Ніна Бондаренко та начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту РДА Ганна Тимошенко.
За інформацією Департаменту сім'ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06
Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04
Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54
З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.
29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression