Відносно жінки, яка у серпні поточного року ледь не заколола чоловіка, до суду скеровано обвинувальний акт
Під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 КК України (умисне спричинення тяжких тілесних ушкоджень).
Прокуратурою висунуто обвинувачення місцевій мешканці, 1964 року народження, яка обвинувачується в тому, що вона 05.08.2018, близько «12» год. «30» хв., перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, знаходячись в одному з помешкань по вул. В. Будника, у м. Чернігові, в ході конфлікту, що виник з мотивів неприязних відносин, нанесла співмешканцю один удар ножем в ділянку живота, чим спричинила останньому колото-різані тілесні ушкодження, які відповідно до категорії тяжких за ознакою небезпеки для життя.
Раніше обвинувачена до кримінальної відповідальності не притягувалась й до настання події кримінального правопорушення, офіційно працювала в одному з комунальних підприємств міста.
З метою відшкодування витрат на лікування потерпілого, прокурором у кримінальному провадженні до обвинуваченої також пред’явлено позов на суму 4053,00 грн.
Довідково ч. 1 ст. 121 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі до 8 років.
Чернігівська місцева прокураутра
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.