Боржникові зі сплати земельного податку надали час розрахуватись із міським бюджетом
Виконком Чернігівської міської ради рішенням від 1 листопада надав ПАТ "Чексіл-Автосервіс" розстрочку зі сплати заборгованого земельного податку.

Підприємство займає земельну ділянку площею понад 32 га і за роки її використання заборгувало територіальній громаді міста майже 12 млн грн. Частина цього боргу вже сплачена. Тож виконавчий комітет на решту 8,943 млн грн боргу надав дозвіл на розстрочення платежів - тепер ПАТ "Чексіл-Автосервіс" має сплатити ці кошти у міський бюджет протягом 15 місяців рівними частинами. Якщо графік погашення заборгованості буде порушено, місто одразу подасть до суду.
- Ми вкотре просимо бізнес усвідомити необхідність і важливість сплати податків, зокрема місцевих. Адже це інвестиція у розвиток самого бізнесу, - прокоментував рішення Владислав Атрошенко.
На думку чернігівського міського голови, всіх боржники зі сплати місцевих податків можна умовно розділити на три групи:
- Перші погоджуються, що мають борг і починають його сплачувати. Друга група - це підприємці, які свідомо використовують юридичну та судову можливість і цим затягують час. Їх мета на якийсь час відтермінувати сплату податків, залишивши кошти тимчасово в обігу, чи десь зекономити. Вони розуміють, що рано чи пізно сплатять у бюджет все, що заборгували. Нарешті, третя група - це злісні неплатники, які не хочуть платити і не ведуть жодного діалогу з міською владою, - сказав Владислав Атрошенко. - Що стосується боржників із земельного податку, то юридична позиція міста наступна: якщо підприємство не платить, місто лишає його без землі. Відтак на такій ділянці уже нічого не можна легітимно прибудувати чи узаконити.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).