Ув’язнений на 13 років за позбавлення життя 19-річної дівчини
Прокурор довів у суді вину зловмисника, який обвинувачувався в умисному вбивстві особи (ч. 1 ст. 115 КК України).
Подія трапилась цьогоріч, у травні, у Семенівському районі.
Як з’ясувалось, обвинувачений на грунті раптово виниклого конфлікту взяв камінь та умисно завдав потерпілій не менше 8 ударів по голові, після цього наніс ще декілька ударів по тілу. Від отриманих тілесних ушкоджень дівчина померла на місці події.
З метою укриття вчиненого ним злочину закопав тіло померлої на території одного з господарств в с. Миколаївка Семенівського району.
Вироком колегії суддів Менського районного суду чоловіка визнано винуватим та засуджено до 13 років позбавлення волі.
До вступу вироку в законну силу обвинувачений перебуватиме під вартою.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Як допомогти звільненим з полону та їхнім родинам адаптуватися без стресу та повторних травм говорили на тематичному семінарі-тренінгу 09:57
Людина, яка певний час перебувала в ворожому полоні, потребує як фізичної, так і психологічної реабілітації. Як допомогти їй адаптуватися, відновити психічне здоров’я та повернутися до цивільного життя – ключова тема сьогоднішнього семінару-тренінгу, що відбувся в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.
Кризова підтримка від ЮНІСЕФ для Чернігівщини 09:51
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із Головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніром Мамедзаде підписали Меморандум. Документ закріплює наміри партнерів підтримати соціально вразливі категорії населення у разі можливого настання надзвичайної ситуації в регіоні.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:48
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
2 лютого: цей день в Україні і світі 08:47
День 1440 Російська агресія - Day 1440 Russian aggression
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.