Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 березня, 10:56:37

Правоохоронці встановлюють причину смерті матері та двох її дітей

30.10.2018   15:02

В Талалаївці слідчо-оперативні групи поліції Чернігівщини та колеги з прокуратури встановлюють причини смерті матері та двох її малолітніх дітей. Попередньо видимих тілесних ушкоджень на тілі дітей не виявлено.

Зранку 30 жовтня до поліції надійшла інформація, що в селищі Талалаївка Чернігівської області за місцем мешкання виявлено без ознак життя тіла дітей двох та шести років. Їх мати покінчила життя самогубством через повішення.

На місце події виїхали місцева та обласна слідчо-оперативні групи поліції, керівництво та колеги з прокуратури.

На даний час ознак присутності сторонніх осіб в приміщенні та видимих тілесних ушкоджень на тілі дітей не виявлено.

Остаточна причина смерті матері та дітей буде встановлена після проведення судово-медичної експертизи.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14

Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:13

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.

4 березня: цей день в Україні і світі

4 березня: цей день в Україні і світі 09:11

День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42

У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.