Поліція Чернігівщини викрила цвинтарного вандала
Заради «легких» грошей зловмисник з Прилук скоїв низку крадіжок металевих частин з могил, при цьому пошкодивши три надгробки.
По допомогу до Прилуцького відділу поліції ГУНП в Чернігівській області звернулися двоє містян і повідомили про факти наруги над могилами їх родичів.
Так, невідомий вандал, перебуваючи на міському кладовищі, викрав з двох могил родичів одного із заявників три металеві труби довжиною 2,5м кожна, при цьому пошкодив дві надгробні плити.
У іншому випадку лиходій викрав 4 металеві швелери та пошкодив надгробну плиту.
В ході оперативно-розшукових заходів оперативники кримінальної поліції Прилуцького відділу поліції ретельно перевірили найближчі металоприймальні пункти та промоніторили приватні оголошення про продаж вживаних труб. Поліція вийшла на непрацюючого прилучанина, який зізнався, що викрадені речі реалізував невідомим, а гроші витратив на власні потреби.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 297 Кримінального кодексу України (наруга над могилою), максимальна санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення на строк до трьох років.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.
Чернігівщина отримала шість спецавтівок від бельгійських благодійників 09:17
Черговий транш допомоги – шість спецавтівок – у рамках міжнародної благодійної акції «Отець Карел для України» монаха-пивовара Карела Стаутемаса прибув у Чернігів.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
30 квітня: цей день в Україні і світі 09:12
День 1527 Російська агресія - Day 1527 Russian aggression