Відкрито кримінальне провадження відносно водія, який пропонував хабара поліцейському
Група реагування патрульної поліції зупинила в Ніжині легковик, водій якого не мав документів на право керування транспортним засобом. За не складання адміністративного протоколу громадянин запропонував поліцейському хабара.
Група реагування патрульної поліції Ніжинського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області зупинила легковик «ВАЗ-2106», водій якого порушив правила дорожнього руху, проїхавши залізничний переїзд без зупинки. Під час перевірки документів з’ясувалося, що водій не має відповідних документів на право керування.
Аби уникнути адміністративної відповідальності за порушення, водій запропонував поліцейському 3000 гривень. Поліцейські кілька разів попередили чоловіка про кримінальну відповідальність за пропозицію неправомірної вигоди посадовій особі, однак той наполягав на своєму.
Після кількох попереджень, які водій залишив без належної реакції, поліцейські викликали на місце події слідчо-оперативну групу. Порушник не заперечив факт спроби дачі хабара, його пояснення зафіксовані на бодікамеру поліцейського.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 369 Кримінального кодексу України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) - карається штрафом від п’ятисот до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавленням волі на той самий строк.
Автомобіль громадянина поміщений на майданчик до Ніжинського відділу поліції.
Крім цього, на порушника складено протокол про адміністративне правопорушення за частиною 1 статті 126 Кодексу України про адміністративні правопорушення (керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом) - тягне за собою накладення штрафу в розмірі двадцяти п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.
Виставка картин «Герої серед нас» 10:04
У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).
Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01
Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.
На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54
Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.