Рятувальники обласного У ДСНС навчають учнівську молодь правилам безпеки
25 жовтня до обласного Управління ДСНС України у Чернігівській області завітала учні 1-4 класів комунального закладу "Чернігівський навчально-реабілітаційний центр обласної ради".
Для школярів була проведена цікава й пізнавальна екскурсія на пожежно-технічній виставці Управління, під час якої зокрема діти дізналась про історію розвитку пожежно-рятувальної служби Чернігівщини - від кінних ходів до сучасних зразків спецтехніки.
Крім того, до учнівської молоді були доведені основні правила безпеки життєдіяльності у побуті, під час відпочинку, алгоритм дій у разі виявлення вибухонебезпечних й підозрілих предметів, та нагадали, що у випадку виникнення різного роду надзвичайних ситуацій необхідно негайно телефонувати у пожежно-рятувальну службу за номером «101».
Під час екскурсії у дітлахів виникало безліч запитань різного характеру, на які вони отримали вичерпні та ґрунтовні відповіді фахівців.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.