Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 серпня, 18:12:08

У Чернігові готують сучасну туристичну інфраструктуру та сервіс

19.10.2018   09:54

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко наголосив, що активною туристичною промоцією міста займатимуться тоді, коли центральну та історичну частину Чернігова повністю приведуть до ладу, доповнивши відповідною інфраструктурою.

"Місто вкладатиме кошти у туристичну промоцію тоді, коли наведемо лад на Дитинці, облаштуємо майданчик біля Антонієвих печер, навколо Катерининської церкви. Вже багато зроблено в центральній частині, маємо достойний в'їзд у місто з київського боку", - сказав міський голова на засіданні виконкому 18 жовтня.

Також до кінця року планують встановити додатковий туалет біля драмтеатру, опрацьовується проектування та будівництво такого ж об'єкту поблизу Антонієвих печер.

За словами очільника міста, у 2019-2020 роках можливе суттєве збільшення видатків на промоцію Чернігова, із залученням фахових організацій, співпраці з туристичними фірмами та авіакомпаніями. Ці процеси стартують тоді, коли місто буде готове гідно зустріти туристів.

Наразі в Чернігові системно розбудовують туристичну інфраструктуру, приділяючи увагу як облаштуванню туристичних місць, так і створенню супутніх сервісів. Зокрема, цього року створений і готується розпочати свою роботу Туристичний інформаційний центр (ТІЦ), який працюватиме за адресою вул. Шевченка, 9. На базі центру планується надання туристам і тим, хто надає їм послуги, різного виду допомоги: інформаційної, комунікаційної, представницької, організаційної, рекламної, освітньої тощо.

Також виконком схвалив нову Програму розвитку туризму та промоції міста Чернігова на 2019-2021 роки, яка буде направлена на затвердження депутатів міської ради.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

 Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним

Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04

Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.

25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23

День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини