Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 листопада, 11:48:08

Проведено оцінювання результатів службової діяльності державних службовців апарату Господарського суду Чернігівської області

19.10.2018   08:21Агенцiя

У жовтні 2018 року у Господарському суді Чернігівської області проведено оцінювання результатів службової діяльності державних службовців апарату суду, які займають посади державної служби категорії «Б» і «В».

Оцінювання проведено у відповідності до статті 44 Закону України «Про державну службу»,  постанови Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 року №640 «Про затвердження Типового  порядку проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців» та наказу Господарського суду Чернігівської області № 26-ОД від 05 жовтня 2018 року.

Метою проведення оцінювання є визначення якості виконання державними службовцями поставлених завдань, а також прийняття рішення щодо преміювання, планування їхньої кар'єри,  виявлення потреби у професійному навчанні.

Зазначене оцінювання проведено поетапно: визначено і переглянуто завдання та ключові показники державних службовців апарату суду; проведено з державними службовцями апарату суду оціночну співбесіду; визначено та затверджено результати оцінювання).

Оцінювання результатів службової діяльності державних службовців у суді пройшли 32 особи, які за результатами отримали оцінки «позитивно» та «відмінно».


За інформацією прес-секретаря суду

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:53

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 29 листопада по 8:00 30 листопада 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року 07:45

У січні–вересні 2021р. на розвиток економіки Чернігівщини використано 4,2 млрд.грн капітальних інвестицій. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА 07:27

За ініціативи начальника Головного управління Нацполіції у Чернігівській області Володимира Нідзельського розроблений унікальний проєкт – інтерактивна карта поліцейських станцій у територіальних громадах Чернігівщини.

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо 07:22

Чому Україна стала близькою для Мейса? Чому саме цій людині з іншого континенту та культурного середовища судилося стати одним з перших, хто на високому науковому рівні розповів Україні та світові про трагедію Голодомору? Чому ми мусимо читати публіцистику Мейса знову і знову?

30 листопада - який день, свято та прикмети

30 листопада - який день, свято та прикмети 07:19

У цей день світ відзначає день свійських тварин, день слонів "Слоновін", день захисту інформації, день пам'яті жертв застосування хімічної зброї, міжнародний день "Міста за життя".