Затримано правопорушника, який завдав збитків рибному господарству майже на 25 тис.грн.
В ході рибоохоронного рейду водоймами Сосницького району 16 жовтня державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля спільно з працівниками Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, на озері «Бридня» поблизу с. Мале Устя, затримано чоловіка, який виловлював рибу за допомогою зяберних та поріжевих сіток у кількості 19 шт.
У браконьєрський спосіб чоловік виловив 29 кг риби: лящ – 23 шт., судак - 3 шт., синець – 3 шт., окунь – 3 шт., щука – 10шт., плоскирка – 17 шт., білизна – 18 шт., плітка – 105 шт., карась сріблястий – 20 шт., карась золотий – 2 шт.
Збитки по даному факту склали 24239 грн.
В ході з’ясування особистості правопорушника виявилось, що він є громадським інспектором Чернігівського рибоохоронного патруля, який мешкає в смт.Сосниця.
На місце вчинення правопорушення була викликана слідчо-оперативна група Сосницького ВП УНП у Чернігівській області, у правопорушника вилучено заборонені знаряддя лову, незаконно добуті водні біоресурси та автомобіль ВАЗ 2101. За даним фактом відкрито кримінальне провадження.
Громадянин був позбавлений повноважень громадського інспектора за порушення законодавства у галузі охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та у нього було вилучено посвідчення громадського інспектора рибоохорони.
Складений протокол про адміністративне правопорушення направлений до Сосницького районного суду Чернігівської області для притягнення правопорушника до відповідальності згідно чинного законодавства.
Останні новини Чернігівщини
В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06
Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04
Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54
З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.
29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression