“Нерв армії” якість гарантує
У 1-й окремій танковій бригаді під керівництвом начальника польового вузла зв’язку майора Олега Буцмана проводиться табірний збір зі зв’язківцями частини.
Залучено до нього близько 50 військовослужбовців та 10 одиниць штатної техніки.
Начальник радіоцентру польового вузла зв’язку капітан Олександр Зінченко розповів, що табірний збір триватиме три тижні. За цей час військовики вдосконалюватимуть свою фахову майстерність, а досвідчені зв’язківці навчатимуть молоде поповнення практичній роботі на техніці.
Під час збору його учасники відпрацьовують нормативи у складі чотирьох навчальних груп. У кожній з них заняття проводяться на закріпленій штатній техніці за спеціальними навчальними програмами.
Одним з нормативів зв’язківців є розгортання БМП-1КШ на швидкість. Під час його виконання встановлюються всі типи антен, а також прокладаються дві лінії дистанційного управління завдовжки 150 метрів. Оцінка “відмінно” передбачає виконання завдання за 13 хвилин. Вже перші результати тренувань зв’язківців свідчать про їхній високий фаховий рівень. Так, відділення, де командиром сержант Євген Лисенко, впоралося з нормативом за 11 хвилин 15 секунд. Не гірші результати і в інших відділень. Всі вони склали іспит на найвищий бал.
На завершення польового виходу підрозділи зв’язку танкової бригади будуть залучені до комплексного навчання сил і засобів зв’язку, яке проводитиметься безпосередньо під керівництвом Генерального штабу та командування Сухопутних військ ЗС України.
Останні новини Чернігівщини
Цифрова трансформація Чернігівщини: від енергонезалежних ЦНАПів до створення Офісу цифрових компетенцій 19:47
Чернігівська область продовжує впроваджувати сучасні цифрові рішення, що роблять державні сервіси доступнішими для кожного мешканця. Днями відбулася робоча зустріч за участі заступника голови ОДА Сергія Зенченка, фахівців Управління цифрової трансформації, регіональної координаторки програми EGAP Юлії Масляної та керівниці Агенції регіонального розвитку Ірини Сімонової.
Чий голос домінує в чернігівських новинах: результати гендерного моніторингу 19:43
В онлайн-медіа Чернігівської області чоловіки й надалі значно частіше фігурують у новинах, ніж жінки — як у ролі головних героїв матеріалів, так і як фахові коментатори та експерти.
Про ефективну комунікацію у сфері ветеранської політики – на нараді в ОВА 14:31
Як надалі збільшити на рівні області ефективність міжвідомчої взаємодії у сфері ветеранської політики – обговорювали на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Іван Ващенко.
Старт роботи над Стратегією розвитку Чернігівської громади: аналітика та опитування мешканців 14:16
Перше засідання робочої групи з розроблення проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося 26 лютого.
“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт 14:13
І знову сцена Чернігівського обласного філармонійного центру належала Моцарту! Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) продовжує реалізацію мистецького проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, який передбачає виконання всіх симфоній великого австрійського композитора у хронологічній послідовності.