Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 березня, 01:40:44

“Нерв армії” якість гарантує

23.07.2012   15:42Агенцiя

У 1-й окремій танковій бригаді під керівництвом начальника польового вузла зв’язку майора Олега Буцмана проводиться табірний збір зі зв’язківцями частини.

Залучено до нього близько 50 військовослужбовців та 10 одиниць штатної техніки.
Начальник радіоцентру польового вузла зв’язку капітан Олександр Зінченко розповів, що табірний збір триватиме три тижні. За цей час військовики вдосконалюватимуть свою фахову майстерність, а досвідчені зв’язківці навчатимуть молоде поповнення практичній роботі на техніці.

Під час збору його учасники відпрацьовують нормативи у складі чотирьох навчальних груп. У кожній з них заняття проводяться на закріпленій штатній техніці за спеціальними навчальними програмами.

Одним з нормативів зв’язківців є розгортання БМП-1КШ на швидкість. Під час його виконання встановлюються всі типи антен, а також прокладаються дві лінії дистанційного управління завдовжки 150 метрів. Оцінка “відмінно” передбачає виконання завдання за 13 хвилин. Вже перші результати тренувань зв’язківців свідчать про їхній високий фаховий рівень. Так, відділення, де командиром сержант Євген Лисенко, впоралося з нормативом за 11 хвилин 15 секунд. Не гірші результати і в інших відділень. Всі вони склали іспит на найвищий бал.

На завершення польового виходу підрозділи зв’язку танкової бригади будуть залучені до комплексного навчання сил і засобів зв’язку, яке проводитиметься безпосередньо під керівництвом Генерального штабу та командування Сухопутних військ ЗС України.

Парій Олександр, “Народна армія”

Останні новини Чернігівщини

Що подивитися: 12 фільмів з минулого року, які ви пропустили

Що подивитися: 12 фільмів з минулого року, які ви пропустили 11:51

Якщо ви давно не дивилися хороших фільмів, то прийшов час надолужити згаяне. Пропонуємо ознайомитися з добіркою з 12 приголомшливих фільмів, що з’явилися в прокаті в минулому 2019 році. Це фільми, які гарантовано не залишать вас байдужими.

Смачні рецепти вихідного дня: 7 страв з ячмінної крупи або

Смачні рецепти вихідного дня: 7 страв з ячмінної крупи або "перловки" 11:39

Перловка — удивительный продукт. Очень питательный. Это обработанное ячменное зерно. А именно ячменная каша поддерживала гладиаторов Древнего Рима перед боями. Достоинство перловой крупы — невысокая калорийность. Всего 109 ккал на 100 г. Кстати, замедлить процесс старения не хотите ли? Бегом за перловкой! Она богата лизином — природным коллагеном. Не нужно никакого дорогущего крема. Вот оно — решение. Простое.

Гороскоп на наступний тиждень 30 березня - 5 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 березня - 5 квітня 2020 року 10:50

5 квітня точне сполучення Юпітера та Плутона в Козерозі. Це кінець тотального контролю на користь нового миру. Люди вчаться жити з новим досвідом, з’являються можливості, завдяки серйозним змінам, починається новий цикл життя в глобальних масштабах. Змінюється структура економіки, події у великому бізнесі чи політиці, торкнуться кожної людини.

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли 09:33

У березні 1886 року в Атланті полковник Джон Пембертон, фармацевт за освітою, намагався знайти засіб від головного болю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини