Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 23:56:11

Шість вантажівок "зі знижкою" затримано на митниці

23.07.2012   11:44

Співробітники Чернігівської митниці припинили порушення митних правил при ввезенні вантажних автомобілів на загальну суму понад 5 мільйонів гривень

Спроби незаконного ввезення до України шести вантажних автомобілів з напівпричепами викрили співробітники Чернігівської митниці.

Факти порушень митного законодавства виявлено у пункті пропуску “Сеньківка”. Автомобілі слідували з Російської Федерації в Україну у режимі “імпорту” під керуванням водіїв української фірми. Під час здійснення митного контролю співробітники митниці виявили розбіжності у товаросупровідних документах на транспортні засоби. Для подальшої перевірки співробітники служби боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил направили відповідні запити до Брянської митниці. На підставі оперативної інформації від російських колег встановили склад порушення: для митного оформлення українській і російській митницям надавались товаросупровідні документи з відомостями, що відрізнялись по вартості транспортних засобів, відомостям про відправника та одержувача. У документах, що були надані водіями для митного оформлення при виїзді з Російської Федерації, вартість автомобілів була у 5 разів вища, ніж та, що вказана у документах наданих на митниці при в’їзді в Україну.

Наразі Чернігівською митницею складено 6 протоколів про порушення митних правил за частиною 1 статті 483 Митного кодексу України, санкції якої передбачають конфіскацію предметів правопорушення та стягнення з порушників штрафу у розмірі 100 відсотків вартості цих предметів. Вартість кожного з шести затриманих автомобілів з напівпричепами становить 859 501 гривень.

Останні новини Чернігівщини

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє 13:33

З понеділка, 6 квітня, в Україні забороняється рухатися групками більше ніж 2 осіб, гуляти у парках та ходити у громадських місцях без маски.

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах 13:15

Незважаючи на застереження рятувальників громадяни нехтують правилами пожежної безпеки, спалюючи листя‚ суху траву та інші рослинні залишки на присадибних ділянках, сільгоспугіддях та відкритих територіях, що призводить до виникнення пожеж.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн 12:44

За сім днів з 26 березня по 2 квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 37 порушень Правил рибальства.

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів 12:29

Станом на 03.04.2020 року у Чернігівській області на автомобільних дорогах загального користування державного значення ліквідовано 52479,6 квадратних метрів ямковості.

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області 11:24

В Чернігівській облдержадміністрації відбулась робоча зустріч з керівниками підприємств харчової промисловості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини