Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 22:55:26

Здобути професію безкоштовно цілком реально

12.10.2018   10:03Агенцiя

Ви не маєте роботи, а ваша професія не користується попитом на ринку праці, тоді варто звернутися за допомогою до служби зайнятості. За короткий термін та цілком безкоштовно вам допоможуть змінити фах або підвищити кваліфікацію.

За словами директора Чернігівського обласного центру зайнятості Лидия Падалка, протягом січня-вересня 2018 року 2,4 тис. безробітних скористалися цією можливістю, усі без виключення навчалися на замовлення роботодавців, а отже з гарантією працевлаштування.

Таку послугу шукачам роботи пропонує служба зайнятості для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці. Здобути професію та підвищити кваліфікацію можна не лише в навчальних закладах та на підприємствах нашої області, а і в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, створених у 11 областях України. Навчання можливе за груповою, індивідуальною та дистанційною формами.

Цьогоріч безробітні опановували затребувані на ринку праці професії, а саме: електрогазозварника, електромонтажника, токаря, водія навантажувача, тракториста-машиніста, оператора заправних станцій, оператора котельні. Також завдяки службі зайнятості ринок праці поповнили кухарі та кондитери, кравці та продавці, перукарі та манікюрники.

Крім того, сьогодні існує унікальна можливість стати більш конкурентоспроможними на ринку праці для людей старше 45 років. Адже їм можна отримати ваучер на навчання за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. І для цього не потрібно реєструватися безробітними, - пояснюють у службі зайнятості. Ваучер надається громадянам старше 45 років, які мають професійно-технічну або вищу освіту та не менше 15 років страхового стажу, не досягли пенсійного віку. Зокрема, нещодавно такою можливістю скористався прилучанин. Будучи за професією водієм автотранспортних засобів, він пройшов 3-місячну перепідготовку в Ніжинському професійному аграрному ліцеї за професією машиніст крана автомобільного та отримав свідоцтво відповідного зразка.


Чернігівська обласна служба зайнятості

Останні новини Чернігівщини

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє 13:33

З понеділка, 6 квітня, в Україні забороняється рухатися групками більше ніж 2 осіб, гуляти у парках та ходити у громадських місцях без маски.

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах 13:15

Незважаючи на застереження рятувальників громадяни нехтують правилами пожежної безпеки, спалюючи листя‚ суху траву та інші рослинні залишки на присадибних ділянках, сільгоспугіддях та відкритих територіях, що призводить до виникнення пожеж.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн 12:44

За сім днів з 26 березня по 2 квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 37 порушень Правил рибальства.

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів 12:29

Станом на 03.04.2020 року у Чернігівській області на автомобільних дорогах загального користування державного значення ліквідовано 52479,6 квадратних метрів ямковості.

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області 11:24

В Чернігівській облдержадміністрації відбулась робоча зустріч з керівниками підприємств харчової промисловості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини