На Чорногірському хребті заблукала велика група дітей із Чернігова
Одразу 28 оcіб заблукали вчора на Чорногірському хребті, що в Українських Карпатах. Про це повідомили у прес-службі територіального управління МНС України в Івано-Франківській області.
Як зазначалося, сигнал тривоги від заблукалих туристів з Чернігова, серед яких виявилось було 22 дітей та 6 дорослих, надійшов до верховинських рятувальників вчора, о 21.50 годині.
Люди повідомляли, що заблукали поблизу села Дземброня, Верховинського району, та не можуть самостійно спуститись до свого наметового містечка біля озера Несамовите.
На допомогу потерпілим було вирішено направити групу бійців ВерховинськогоВерховинського пошуково-рятувального відділення Гірської пошуково-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спецпризначення ТУ МНС в області.
Четверо рятувальників досить швидко – о 01.15 годині – знайшли потерпілих в районі між вершинами Смотрич та Піп Іван і провели їх до села Дземброня. Стан туристів, як повідомляється, є задовільним.
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.