Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 20:07:29

Шануємо звичаї й традиції свого народу

10.10.2018   09:08Агенцiя

У рамках культурно-просвітницького проекту «Збережемо традиції предків» 8 жовтня у відділі сприяння зайнятості у Бобровицькому районі Носівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості для безробітних жінок відбувся інформаційний семінар на тему «Покрова Пресвятої Богородиці: традиції святкування, обряди та звичаї».

Учасниць семінару ознайомили з історією виникнення свята, традиціями, прикметами та народними звичаями.

За словами фахівця служби зайнятості, 14 жовтня в Україні є особливим днем. Адже українці відзначають одразу чотири свята, пов’язані з різними історичними подіями. Православна церква святкує Покрову Пресвятої Богородиці. Крім того, з 1999 року згідно з указом Президента України Леоніда Кучми на Покрову відзначають День українського козацтва. Також цей день вважається датою створення Української повстанської армії. А ще з 2014 року указом президента України Петра Порошенка 14 жовтня встановлено державне свято - День захисника України.

Отже, це свято - добра нагода привітати наших захисників, а це не тільки військовослужбовці. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм захисту нашої держави. Разом з вітальними словами людині приємно буде отримати й подарунок, особливо зроблений власноруч. Подарунки ж можуть бути різними. Наприклад, креативні листівки, солодощі, вишиті речі, цікаві букети, зокрема з квітів, цукерок та фруктів. Адже цінується не вартість подарунка, а оригінальність задуму та вкладені почуття і старання.

Фахівець служби зайнятості зазначила, що якщо у когось з безробітних є талант майструвати руками, то своє захоплення можна перетворити у власний бізнес. Хендмейд зараз користується великим попитом.

Як виявилося, чимало жінок із задоволенням вишивають, плетуть бісером, а от про ідею заробляти на цьому гроші обіцяли подумати.

Подібні заходи цього дня також відбулися в Корюківській та Семенівській районних філіях Чернігівського обласного центру зайнятості.


Валентина Федусь

Останні новини Чернігівщини

Сучасні технології проти раку: у Чернігові обговорили досягнення ядерної медицини 17:07

Фахівці з ядерної медицини, радіаційної онкології та суміжних галузей з різних регіонів України зібралися в Чернігові, щоб обговорити сучасні досягнення ядерної медицини в Україні

На Чернігівщині службовця підозрюють у розтраті понад 200 тисяч гривень з програми «єВідновлення» 17:03

Службовець сільради Ніжинського району підозрюється у розтраті понад 200 тис. грн бюджетних коштів на відновленні пошкодженого житла

Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16

З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53

Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини