Оперативна інформація про пожежу та вибухи на території 6 арсеналу Міністерства оборони поблизу смт Дружба
Станом на 11 годину, на території складу спостерігається пожежа та вибухи з різною інтенсивністю.
МНС
Триває евакуація населення з зони можливого ураження. Евакуйовано 12,3 тисяч осіб, залучено 35 автобусів.
Працівниками нацполіції здійснюється патрулювання населених пунктів. Взято під охорону об'єкти критичної інфраструктури.
З 04 год. 22 хв. закрито повітряний простір в радіусі 30 км. Рух залізничного та автомобільного транспорту призупинено.
Автомобільний транспорт спрямовано в об’їзд зони надзвичайної ситуації.
О 05 год. 30 хв. припинено електро- та газопостачання в населених пунктах, що попадають в зону можливого ураження.
Підрозділами ДСНС ліквідовано 4 пожежі в м. Ічня, що сталися внаслідок влучання боєприпасів.
Інформація щодо жертв та постраждалих не надходила.
До ліквідації наслідків НС направлено 21 піротехнічний розрахунок ДСНС України (39 од. тех та 107 чол. о/с).
У прилеглих областях приведено у готовність 23 пожежні розрахунки (23 од. техніки та 109 чол. о/с). Від ДСНС залучено зведений загін (27 од. техніки та 115 чол. о/с). Чергує пожежний потяг на залізничній станції Прилуки та перебуває в готовності 6 потягів ПАТ «Укрзалізниця».
Всього до ліквідації наслідків залучено 110 од. техніки та 500 осіб.
Працює штаб з ліквідації НС. На місці події працює мобільна оперативна група ДСНС України.
На базі Ічнянської райдержадміністрації організовано цілодобову роботу Гарячої лінії за номером (04633) 2-14-45, 2-14-94.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські важкоатлети вибороли медалі на Кубку України 10:20
У Луцьку з 23 до 28 лютого відбувається Кубок України з важкої атлетики, де чернігівські важкоатлети вдало виступили та здобули нагороди різного гатунку:
На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців за порушення правил поводження із боєприпасами, внаслідок чого травмовано чотирьох малолітніх дітей 10:19
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону двох військовослужбовців визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 414 КК України (порушення правил поводження із боєприпасами, що заподіяло тілесні ушкодження кільком особам).
Надзвичайні події в області за останню добу 10:17
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
2 березня: цей день в Україні і світі 08:15
День 1468 Російська агресія - Day 1468 Russian aggression
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.