Патрульна поліція розпочала комісійний огляд вулично-шляхової мережі
Упродовж жовтня задля забезпечення безпеки дорожнього руху, визначення стану експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування, вулиць та залізничних переїздів, а також підготовки їх до експлуатації в зимовий період співробітники відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції в Чернігівській області розпочали комплекс заходів щодо обстеження вулично-дорожньої мережі.
Під час обстеження інспектори разом із представниками служб, які обслуговують та є балансоутримувачами доріг перевірятимуть:
— стан покриття проїзної частини (ямковість, осідання, колійність), узбіч, тротуарів;
— наявність та стан дорожньої розмітки;
— забезпечення видимості технічних засобів організації дорожнього руху;
— стан функціонування зовнішнього освітлення;
— стан утримання смуг відведення та придорожніх територій;
— облаштування залізничних переїздів.
Усі виявлені недоліки фіксуватимуться в актах огляду та вживатимуться всі необхідні заходи щодо їх усунення.
Патрульна поліція Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Чернігівщина вшанувала пам’ять загиблих у бою під Крутами 14:24
108 років тому біля залізничної станції в Крутах кількасот українських вояків і студентів (деяким було всього 16) чотири дні стримували наступ більшовиків на Київ. Цей подвиг дав можливість укласти Брест-Литовський мир та став символом нескореності, стійкості і самопожертви української молоді в боротьбі за державність.
У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство 14:20
Житель Сновська за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність – кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:18
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа загинула.
«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023 10:17
29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.
Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.