Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 15:59:57

Прокурора затримано на одержанні неправомірної вигоди

04.10.2018   20:10Агенцiя

Правоохоронними органами викрито на отриманні неправомірної вигоди прокурора регіональної прокуратури.

Прокурор отримав неправомірну вигоду за сприяння у поверненні  речового доказу у кримінальному провадженні.

Особу затримано безпосередньо після одержання неправомірної вигоди.
Тривають першочергові слідчі дії. Працівники прокуратури області сприяють у їх проведенні.

Прокуратура очищується, нехай і з репутаційними втратами.

У разі доведення вини, його буде покарано відповідно до Закону.
Колектив шкодує, але нечистим на руку – не місце в органах прокуратури.


Довідково: у червні минулого року затримано прокурора Чернігівської місцевої прокуратури за вчинення протиправних дій, пов’язаних із незаконним обігом наркотичних засобів.

Останні новини Чернігівщини

Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16

З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53

Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)

Вирубка дерев через службову недбалість – засуджено майстра лісу

Вирубка дерев через службову недбалість – засуджено майстра лісу 11:50

За публічного обвинувачення прокурорів Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Чернігівської обласної прокуратури визнано винним майстра лісу підприємства лісокористувача, що входить до сфери управління ДП «Ліси України» у службовій недбалості, яка завдала істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам (ч. 1 ст. 367 КК України).

Підтримуємо український бізнес разом з Червоним Хрестом

Підтримуємо український бізнес разом з Червоним Хрестом 11:37

Кожен підприємець на старті потребує підтримки та порад від досвідчених фахівців. Вчора під час онлайн-заходу для учасників програми REDpreneurUA консультації надавала фахівець Чернігівського регіонального офісу підтримки малого і мікробізнесу «Зроблено в Україні».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини