Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 листопада, 20:12:35

Рятувальники ліквідували пожежу 3 автомобілів

04.10.2018   15:21

4 жовтня о 02:55 до Служби порятунку "101" у Куликівському районі надійшло повідомлення про те, що у районному центрі біля буд. 45 по вул. Миру виникло загоряння легкового автомобіля "ВАЗ-2199". Пожежу помітили перехожі, які і викликали вогнеборців.

До місця пригоди прибув черговий караул 8-го Державного пожежно-рятувального посту УДСНС України у Чернігівській області у складі 3 чоловік особового складу та 1 одиниці спеціальної техніки. На той момент вогонь вже повністю охопив автівку та встиг перекинутись на поруч припарковані автомобілі "ВАЗ-2106" та "ЖУК А-11".

Рятувальники за допомогою пінного пожежного ствола о 03:24 пожежу локалізували, а о 04:40 остаточно ліквідували.

Внаслідок пожежі вогнем знищено внутрішнє облицювання салонів та пошкоджено кузови в усіх трьох автомобілях, а також знищено моторний відсік автомобіля "ВАЗ-2199".

Причина виникнення загоряння  встановлюється.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини