У Коропській громаді продовжують працювати над розробкою стратегічного плану
Розробка стратегії розвитку громади – це кропіткий процес. Робота над документом включає в себе ряд етапів та кроків, і має враховувати думки жителів громади, наявні ресурси та можливості, передбачати загрози та підсилювати слабкі сторони.

Друге засідання робочої групи у Коропській об’єднаній громаді проводилося 2 жовтня. Модерував роботу групи Володимир Бойко, радник з регіонального розвитку Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону.
На початку засідання робочої групи, її учасники ознайомилися із результатами соціологічного дослідження якості життя та послуг, які отримують мешканці громади. Опитування проводилося в період із середини серпня до середини вересня цього року на території громади. Участь у ньому взяв 241 мешканець. Експерт презентував узагальнене ставлення жителів ОТГ до діяльності органів влади та місцевого самоврядування, місцевої екології, інфраструктури, можливостей для бізнесу, рівня культури, медицини, освіти тощо. Якість доріг респонденти прогнозовано оцінили дуже негативно, рівень безпеки, розвитку освіти, спорту – більше позитивно.
За словами Володимира Бойка, головний результат другого дня засідання: вдалося сформулювати проект стратегічного бачення розвитку. Поки що воно звучить так: «Коропська громада – це північно-східний край чернігівського Придесення, туристичний центр, де живуть здорові, соціально активні та гостинні люди. Розвинена сучасна громада з високотехнологічним агропромисловим виробництвом та розвинутою нешкідливою для навколишнього середовища промисловістю, сучасною інфраструктурою, з безпечними та комфортними умовами життя і відпочинку. Високорозвинена соціально зорієнтована громада, що сприяє розвитку особистості та бізнесу. Громада з поширеним органічним землеробством та переробкою, розвинутим багатофункціональним сільським господарством із підтримкою розвитку малого товаровиробника, доступними соціальними послугами, сучасними технологіями. Громада відкрита до діалогу та соціального партнерства».
Під час роботи в групах сформулювали цінності, яких дотримується більшість жителів Коропської громади. Основними були такі цінності як відданість традиціям, щирість, працьовитість, любов до рідного краю, фаховість.
Також під час засідання було проведено галузевий SWOT-аналіз у фокус-групах, визначили сильні та слабкі сторони розвитку громади, окреслили можливості та загрози, які можуть бути. Фактично проаналізували місцеву економіку, навколишнє середовище, адміністрацію громади, інфраструктуру та просторове планування і людський капітал.
На наступному засіданні, яке відбудеться наприкінці жовтні, члени робочої групи будуть працювати над стратегічними цілями, технічними завданнями та проектними ідеями.
Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування
Останні новини Чернігівщини
Учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та члени їхніх сімей мають унікальну можливість реалізуватися в бізнесі 16:28
Кошти на його створення або розвиток можна отримати за програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» урядовогопроєктуєРобота.

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором 13:52
Станом на 11 грудня по всій Україні стабільною лишається потреба у донорах усіх груп крові. Про це повідомляє платформа ДонорUA у своєму дописі на Facebook.
Колишню керівницю "Чернігівгазу" Аллу Ярову взяли під варту із заставою у 110 мільйонів гривень 13:48
Колишній керівниці "Чернігівгазу" Аллі Яровій обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою у 110 мільйонів гривень за підозрою у привласненні, розтраті та відмиванні майна.
Подвійний ювілей Миколи Борща 13:46
75-річний ювілей і 60-річчя творчої діяльності заслужений працівник культури України, головний хормейстер Капели бандуристів ім. О.Вересая Микола Борщ відзначив великою концертною програмою “Зорепадом летять роки”.

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей 12:16
Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримають ще 88 мешканок, які зареєстровані і наразі перебувають у Чернігові. Загальна сума виплат — 715 тисяч гривень.