Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 31 травня, 09:38:29

Більше 500 виїзних акцій в ОТГ провела служба зайнятості

03.10.2018   12:31Агенцiя

Налагодження співпраці з об’єднаними територіальними громадами – таке завдання сьогодні серед пріоритетних у службі зайнятості, фахівці якої відвідують населені пункти з метою надання комплексу послуг населенню та роботодавцям.

У програмі візитів - зустрічі з вивільнюваними працівниками та консультування мешканців громади з питань послуг служби зайнятості. Не залишаються поза увагою і загальноосвітні навчальні заклади.

Під час спілкування з педагогічними працівниками обговорюються питання  профорієнтації учнівської молоді. Традиційно фахівцями служби зайнятості проводяться профорієнтаційні уроки для старшокласників, яким невдовзі доведеться обирати професію.

Зокрема, наприкінці вересня фахівці Прилуцької міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості - заступник директора Олена Іллюшко та провідний фахівець з питань профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Ірина Микитченко побували в центрі об’єднаної територіальної громади смт Мала Дівиця.

Загалом у поточному році службою зайнятості проведено більше 500 виїзних акцій в ОТГ, в ході яких послуги отримали 2,2 тис. осіб.
                                                                         

Світлана Шеремет

Останні новини Чернігівщини

31 травня - Всесвітній день без тютюну

31 травня - Всесвітній день без тютюну 06:41

Загальновідомо, що куріння є однією з найбільш поширених шкідливих звичок, боротьба з якою є не тільки медичною, а й соціальною проблемою. У всьому світі 31 травня проводиться міжнародна акція щодо боротьби з курінням – Всесвітній день без тютюну. Головне завдання цієї акції – підняти рівень самосвідомості людей, які першими повинні піклуватися про своє здоров’я.

31 травня - Всесвітній день блондинок

31 травня - Всесвітній день блондинок 06:40

Найяскравіша, найпомітніша і найбільш світлоголова частина людства нарешті здобула своє власнє довгоочікуванє і заслуженє свято. Можливо тому, що білявих дам, як вони гнівно стверджують, глумливо зневажають буквально по всьому світу, світла дата 31 травня оголошена Всесвітнім днем блондинок.

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА 21:14

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Срібнянської районної державної адміністрації Олександра Коваленка.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини