Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 жовтня, 21:00:43

Більше 500 виїзних акцій в ОТГ провела служба зайнятості

03.10.2018   12:31Агенцiя

Налагодження співпраці з об’єднаними територіальними громадами – таке завдання сьогодні серед пріоритетних у службі зайнятості, фахівці якої відвідують населені пункти з метою надання комплексу послуг населенню та роботодавцям.

У програмі візитів - зустрічі з вивільнюваними працівниками та консультування мешканців громади з питань послуг служби зайнятості. Не залишаються поза увагою і загальноосвітні навчальні заклади.

Під час спілкування з педагогічними працівниками обговорюються питання  профорієнтації учнівської молоді. Традиційно фахівцями служби зайнятості проводяться профорієнтаційні уроки для старшокласників, яким невдовзі доведеться обирати професію.

Зокрема, наприкінці вересня фахівці Прилуцької міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості - заступник директора Олена Іллюшко та провідний фахівець з питань профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Ірина Микитченко побували в центрі об’єднаної територіальної громади смт Мала Дівиця.

Загалом у поточному році службою зайнятості проведено більше 500 виїзних акцій в ОТГ, в ході яких послуги отримали 2,2 тис. осіб.
                                                                         

Світлана Шеремет

Останні новини Чернігівщини

Прес-конференція про день голосування у прес-центрі "Чернігівський вибір" о 17.00 17:16

25 вересня о 17.00 у прес-центрі "Чернігівський вибір" пройшла пресконференція про хід голосування у Чернігівській області

Гороскоп на наступний тиждень 26 жовтня - 1 листопада 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 26 жовтня - 1 листопада 2020 року 17:00

Протягом тижня будьте уважні, особливо з фінансами, спільними ресурсами, боргами, бо можливі втрати, обмани, крадіжки. Можливе одержання неприємних новин щодо майна.

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: 88 нових випадкыв

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: 88 нових випадкыв 16:43

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 25 жовтня зафіксовано 88 нових випадків інфікування COVID-19.

Прес-конференція про день голосування у прес-центрі "Чернігівський вибір" 16:33

25 вересня о 13.00 у прес-центрі "Чернігівський вибір" пройшла пресконференція про хід голосування у Чернігівській області