Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 жовтня, 10:25:36

Прокуратурою області вживаються заходи щодо стягнення коштів до бюджету з недобросовісних перевізників

27.09.2018   08:35Агенцiя

Органами прокуратури області постійно проводиться робота, спрямована на стягнення коштів до бюджету за перевищення транспортними засобами нормативних вагових параметрів проїзду автомобільними дорогами загального користування, визначених Законом України «Про автомобільний транспорт».

Зокрема, посадовими особами управління Укртрансбезпеки у Сумській області виявлено та задокументовано факт надання послуг із перевезення вантажу з перевищенням осьових навантажень, встановлених Правилами дорожнього руху України, без оформлення дозволу або документа про внесення плати за проїзд великовагових транспортних засобів.

У зв’язку з тим, що нарахована сума фінансових санкцій сплачена порушником не у повному обсязі, прокуратура області звернулася до суду про стягнення коштів за проїзд з відповідача в примусовому порядку.

Зважаючи на обґрунтованість позовних вимог, судом задоволено позов прокуратури області, з перевізника до бюджету стягнуто несплачену частину плати за проїзд  у сумі понад 30 тис грн.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки»

До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки» 10:12

Вперше в Україні до Nuclear Science Week — Всесвітнього тижня ядерної науки — музейники, науковці та освітяни запускають одразу у 100 школах XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки».

Службова недбалість при реєстрації права власності на майновий комплекс зі збитками понад 55,5 млн грн – підозрюється державна реєстраторка 10:09

За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру державній реєстраторці ЦНАПу Чернігівської міської ради у службовій недбалості, яка спричинила тяжкі наслідки інтересам юридичної особи (ч. 2 ст. 367 КК України).

Про організацію в області пасажирських перевезень – на брифінгу в ОВА 10:02

Вчора на брифінгу в ОВА мова йшла про організацію на території області пасажирських автомобільних перевезень.

Спричинив мільйонні збитки бюджету на закупівлі укриттів: на Чернігівщині поліція викрила міського голову у зловживанні службовим становищем 09:57

Поліцейські повідомили про підозру очільнику одного з прикордонних міст Чернігівщини, чиє зловживання службовим становищем завдало збитків бюджету громади на суму 1 мільйон гривень під час закупівлі наземних монолітних укриттів.

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 09:56

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» затримали 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння товаром з АЗС. За фактом грабежу відкрито кримінальне провадження, зловмиснику загрожує до 10 років позбавлення волі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини