Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 грудня, 06:35:44

17 вересня – перекриття руху на ділянці просп.Перемоги від вул.Міхнюка до вул.Молодчого

17.09.2018   10:08

У Чернігові 17 вересня проводитиметься ремонт дорожнього покриття на ділянці просп.Перемоги від вул.О.Міхнюка до вул.Молодчого (П’яти кути ).

Відтак на цій ділянці дороги буде перекритий рух автотранспорту. Відповідний дозвіл на це сьогодні, 14 вересня, надав виконавчий комітет Чернігівської міської ради.

Маршрути громадського транспорту тимчасово зміняться наступним чином:

міські автобусні маршрути № 7; 14; 15; 25; 42 - від вул.О.Молодчого, на вул.Г.Полуботка, звідти по Гончій, або Мстиславській на просп.Перемоги і далі за маршрутом (в обох напрямках);
міські автобусні маршрути № 1; 3; 6А; 8; 11; 12; 17; 43 - від вул.1-го Травня, після зупинки «школа №5», праворуч на вул.Міхновського, Київська, Гонча, просп.Перемоги і далі за маршрутом (в обох напрямках).


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32

«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.

“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56

Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.

Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50

30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.

Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45

Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.

Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн

Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини