Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 січня, 10:23:13

Перевірено 91 суб’єкт господарювання з питання своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати до бюджету податку на доходи фізичних осіб

17.09.2018   09:47Агенцiя

З початку поточного року ГУ ДФС у Чернігівській області перевірено 91 суб’єкт господарювання з питання своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати до бюджету податку на доходи фізичних осіб, військового збору та повноти нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування при виплаті заробітної плати та інших доходів громадянам.

За результатами проведених перевірок донараховано 9,8 млн грн, в тому числі 6,5 млн грн податку на доходи фізичних осіб, близько 467 тис грн військового збору та 2,8 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Найбільше фактів порушень та основна сума донарахувань в ході проведення перевірок припадає на податок з доходів фізичних осіб та єдиний внесок.
Як приклад, проведений працівниками фіскального органу аналіз наявної податкової інформації вказував, що одна із юридичних осіб області протягом тривалого часу несистематично сплачувала податки та збори із заробітної плати. Так, даного платника було включено до плану – графіку перевірок на 2018 рік з даного питання.

В ході перевірки виявленні ризики підтвердились, а підприємству донараховано 5,4 млн грн  податку з доходів фізичних осіб, військового збору та єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Крім того, як зазначають у фіскальній службі, матеріали перевірок, де встановлюються факти порушення трудового законодавства передаються до Управління Держпраці у Чернігівській області для подальшого проведення  інспекційних відвідувань та вжиття заходів у межах компетенції.

Головне управління ДФС у Чернігівській області звертає увагу керівників підприємств та інших суб’єктів господарювання про недопустимість залучення неоформлених найманих працівників та попереджає про неминучу відповідальність за порушення законодавства.


Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Десна - Нефтчі 2:1

Десна - Нефтчі 2:1 10:18

В першому контрольному поєдинку на зборах в Туреччині Десна виборола перемогу з рахунком 2:1.

На кордоні вилучили старовинну книгу

На кордоні вилучили старовинну книгу 10:11

В міжнародному залізничному пункті пропуску «Горностаївка», на виїзд з України оформлявся потяг «Київ - С. Петербург».

Платникам податків Чернігівщини з державної казни відшкодовано понад 1,1 млрд грн ПДВ

Платникам податків Чернігівщини з державної казни відшкодовано понад 1,1 млрд грн ПДВ 10:01

Протягом 2019 року Головним управлінням ДПС у Чернігівській області проведено камеральні перевірки 248 суб’єктів господарювання-юридичних осіб щодо визначення достовірності нарахування сум бюджетного відшкодування ПДВ.

Забезпечено реальне виконання судових рішень за позовами прокурора на загальну суму майнових вимог 642 млн грн

Забезпечено реальне виконання судових рішень за позовами прокурора на загальну суму майнових вимог 642 млн грн 09:56

Примусове виконання рішень судів є завершальною стадією судового провадження, у ході якого досягається мета всього процесу реалізації представницьких повноважень прокурора. Відтак, органами прокуратури області забезпечується постійний контроль за виконанням судових рішень, постановлених за позовами відомства.