Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 травня, 09:46:27

У середньому одним мешканцем області у 2017 р. придбано лікарських засобів на 1350 грн.

17.09.2018   09:15Агенцiя

Фармацевтичні товари відіграють важливе значення в життєдіяльності людини. Їх продаж у Чернігівській області здійснюється через розгалужену мережу аптечних закладів.

На початок 2018 р. налічувалося 327 аптек та аптечних пунктів, що належали підприємствам (юридичним особам), які здійснювали діяльність із роздрібної торгівлі.

Найбільше (130 об’єктів) зосереджено в обласному центрі, у містах Прилуки (25 об’єктів) та Ніжин (19 об’єктів).

Сільське населення обслуговували 35 аптечних закладів.

У 2017 р. через роздрібну торгову мережу підприємств області населенню реалізовано фармацевтичних товарів на 1,4 млрд.грн.

Вартість проданих фармацевтичних товарів становила 13% у роздрібному товарообороті.

У середньому одним мешканцем області у 2017 р. придбано лікарських засобів на 1350 грн (у 2016 р. – на 1251 грн).

Населення області надавало перевагу продукції вітчизняного виробника. Її частка в загальному обсязі реалізації фармацевтичних товарів становила більше половини.


Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини